Cosmopolitan.com nabízí malý úvod na dubnové vydání

26. února 2010 v 14:58 | Riki |  NEWS
Cosmopolitan.com píše malý úvod k vydání čísla s Lady Gagou který výjde v březnu.U nás se ale tohle číslo objeví až v dubnu,kromě nádherných fotek se můžeme těšít na velký rozhovor.
Co o ní tedy teď píší?

Beyonce a královna jsou jí oslněni.
Existují tuny otázek,na které se chceme zeptat Lady Gaga.Konec konců,ona je jedna z nejvíce fascinujících umělců,které jsme kdy viděli.Na rozdíl od většiny lidí který vlastní tento titul,ona tak dokáže žít.Přitom stále zpívá popové písničky,díky nimž je možné dát se do pohybu.Ona je jakýsi génius,druh bizardního géniuse.Kdo je to doopravdy?Máme v plánu zjistit.

Je smutné že tu nejsou žádné pyrotechniky,když jsme na místě a ona vykračuje k nám s pár černými odstíny a neuvěřitelné pevné minisukni.Stejně jako jsme si vědomi,nemáme tušení jak jí osloviti,(měli jsme obavy,že když jí oslavíme "Stefani"dostaneme facku:),roztáhla bledé,jemné ruce a prohlásila "Gaga,samozřejmě".

Nabízíme jí koktejl,ale za pár hodin má vystoupit na koncertě,tak odmítne-nechce pít před svou show.Místo toho si objedná riceless sushi,dresing a salát.Pro GaGa je život o tom být v centru pozornosti..."Moji přátelé vtipkují,že jsem mrtvá,dokud nejsem na scéně."

(Omlouvám se pokud je ten překlad špatný/nejsem v tom nějakej expert:)

ZBYTEK VE VYDÁNÍ ČASOPISU ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti styl Lady Gaga ?

Áno!To je jasné!
Ne,nelíbí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama