Troy Carter mluví o umístění produktů ve videoklipu "Telephone"

15. března 2010 v 13:24 | Riki |  NEWS
Advertising Age - mluvil nejvíce o spolupráci Lady Gaga a Beyoncé Knowles v hlavní roli videoklipu režírovaného Jonasem Akerlundem,který měl premiéru ve čtvrtek v noci ( u nás až v pátek ráno ),spolupracovali i s hercem Tyresem Gibsononem.

Ve videoklipu se umístilo nejméně devět různých značek.V devíti-minutovém hudebním videu můžeme zahlédnout z vlastní řady Lady Gaga její Heartbeats sluchátka "Beats Limited Edition" ,dále pak laptom od HP,"Telehone"partnera Virgin Mobile,Miracle Whip a chléb(Wonder Breat) s Dietní kolou.

Téměř okamžitě video rozsvítilo weby s reakcemi Huffington Post,The Guardian,Jezebel,Rolling Stone a časopisu Interview,které dali užitečné náměty všech značek -včetně módy a doplňků,a to za všech okolností.

Ale přes rozmanitost všech výrobků,byla jenom hrstka placených umístění,řekla manažer Lady Gaga - Troy Carter.


Pan Carter řekl,že několik značek byly nápady samotné Lady Gaga,a ty co byly zahrnuty tak nezaplatí.Scéna,ve které má Gaga ve svých vlasech plechovky od Coca Cola - Lite byla poctou její matce,která používala naprosto stejnou techniku v 70.letech.Další sekvencí je v níž Lady Gaga s celou restaurací příznivců připravuje chlebíčky Wonder Breat a Miracle Whip.Carter řekl Gaga že by chtěl postavit všechny americké značky vedle jedu,a navrhl Wonder chléb za neplacené umístění.

Spousta výrovků,které byli ve videoklipu požity zaznamenali 15-ti procentní nárust vyhledávání pracovní doby v pátek,který prozatím není vyčíslený.

On-linehudební video koupil VEVO.com na domovské stránce YouTube.Video přelomilo všechny jednodení videa se svými 4 miliony názorů za méně jak 24 hodin.

Pokud si říkáte "Co bude pokračovat.." podle zprávy na konci videa,zůstaňte s námi.Utahoval si pan Carter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti styl Lady Gaga ?

Áno!To je jasné!
Ne,nelíbí!

Komentáře

1 Coach Outlet Online Coach Outlet Online | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 7:19 | Reagovat

Peace také podporuji svým neustálím ho čmáráním na ruku .!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama