Lady Gaga : Žena roku na Mtv

6. dubna 2010 v 9:34 | Riki |  NEWS
Našla jsem jeden článek,kterej pochází z 31.prosince roku 2009!Přidávám ho sem proto že tahle informace mi jaksi unikla.Doufám,že se vám bude líbit:).
houseofgaga.blog.cz
Byl to rozhodně velký rok pro Rihannu, Beyoncé nebo Miley Cyrus ale není pochyb, že rok 2009 patřil jiné ženě: Lady GaGa.

 Newyorská rodačka Stefani Joanne Angelina Germanotta začala před rokem v naději, že se stane jednou z největších popových superstars na světě. A to se jí v plné míře povedlo: nikdo nebyl větší než ona. Její hity byly všudypřítomné, její koncerty legendární, její kostýmy daleko za hranicí extravagance. Není proto žádným divem že MTV News ji vyhlásili Ženou roku!

Její debut The Fame vyšel 30. října 2008, ale to už měla Lady GaGa jasno: "Současný pop ztratil kombinaci výrazné vizuální stránky s imidží umělce a hudbou. Všechny věci jsou stejně důležité", řekla pro MTV pár měsíců předtím. "Když píšu song, přemýšlím o tom, co budu mít na sobě, když jej budu hrát živě na pódiu. Jde o všechno - performance, hudbu, módu. Chci, aby moje image byla natolik silná, že fanoušci budou chtít jíst, chutnat a lízat každou mojí část."

Tohle vše se jí bez pochyb povedlo. V roce 2009 se stala nejvýraznější popovou hvězdou - ale také postavou světa módy - na mnoho mnoho let dopředu. V krátké době dokázala že je nebývalý hudební talent, samozřejmě i díky jejímu producentovi a spoluautorovi RedOne, a mediální persona první velikosti. Je zároveň legendou i aktuální senzací. Její hudba je taneční pop, má ovšem daleko větší záběr napříč žánry a generacemi fanoušků. A to vše z ní dělá jasnou Ženu roku podle MTV.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monster GaGa Monster GaGa | Web | 6. dubna 2010 v 14:51 | Reagovat

Není to náhodou z MTV.cz ? :))

Jinak fajn článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama