NEWS

Server tn.cz psal o Lady Gaga

19. července 2010 v 12:43 | Jacke
Bohůžel to není pro nás dobrá zpráva, co server tn.cz napsal.
Teenagerský popový idol, kanadský zpěvák Justin Bieber sesadil Lady Gaga z nejvyšší příčky žebříčku sledovanosti na YouTube. Číst více...

houseofgaga.blog.cz

Hlasuj pro Lady Gaga - Alejandro

19. července 2010 v 10:13 | Jacke
T-Music Chart (7.místo) - HLASOVAT

MTV Wishlist (1.místo) - HLASOVAT

houseofgaga.blog.cz

Lady Gaga změnila plány s pronajmutí domu

19. července 2010 v 9:59 | Jacke
Když Lady zjistila, že se na internet objevily informace, že si chce pronajmout nový dům, tak si to na poslední chvíli rozmyslela. New York Time napsal, že si Lady chce koupit dům za 26 000 000 dolarů v NY v oblasti Hamptons. Žádné fotky ještě nejsou, ale dům je prý z 18. století ve stylu country. Uvnitř má být sauna, bazén, 8 koupelen, tenisový kurt a vinice. Další místnosti a věci z domu nejsou známi. Do nového domu se chce Lady nastěhovat s rodiči a svým přítelem.

houseofgaga

Bude mít Lady Gaga svůj vlastní parfém?

16. července 2010 v 17:26 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Manažér společnosti Coty řekl:"Lady Gaga u nás nemá žádný parfém.V blízké budocnosti se ani nechystá.Tyto informace,které kolují po internetu nejsou pravdivé".

Já osobně doufám,že někdy v budoucnu Lady Gaga svůj parfém bude mít.Moc by mě zajímalo,jaký by nesl název a hlavně ta vůně.:)

Nový song na obzoru?:)

15. července 2010 v 22:39 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga prozradila,že v Clevelandu v jejím tourbusu napsala nový song.Původně prý měla jít na přehlídku Roch and Rollové síně slávy,ale jako sama řekla:"Probírám se z kóma..."
Můžeme jen doufati,že se tento song brzy objeví na některém z jejích častých živých vystoupení,a předvede nám ho třeba i na novém albu,které chystá představit v období listopadu/prosince tohoto roku.Prozatím je jen jedno jisté místo songu,čímž bude You and I :).

Lady Gaga na titulní stránce Vanity Fair

14. července 2010 v 23:05 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga by se měla objevit na titulní stránce časopisu Vanity Fair.Potvrdila to ředitelka Greydon Carter:"GaGa v září na titulce Vanity Fair.Sen se stal skutečností a objeví se v nejprodávanějším magazíně.Čitatelé jsou starší,ale doufejme že to nikoho nepohorší.Celý svět ví,že čeho se GaGa dotkne,přemění se ve zlato a nemůžeme se dočkat co nám poví v rozhovoru."

Lady Gaga je druhá nejoblíbenější zpěvačka Brazílie!

13. července 2010 v 12:05 | Riki
houseofgaga.blog.cz
PopLine sestavil žebříček deseti nejoblíbenějších zpěvaček a umělkyní v Brazílii.Tady se na něj můžete podívat.Naše Lady G. se umístila na krásném druhém místě!

1) Beyoncé
2) Lady Gaga
3) Britney Spears
4) Rihanna
5) Katy Perry
6) Madonna
7) Fergie
8) Miley Cyrus
9) Mariah Carey
10) Avril Lavigne

Za poskytnutí tohoto článku děkuji Adámkoj z britneyspears.blog.cz

Manažer Lady Gaga mluvil o jejím úspěchu

13. července 2010 v 9:06 | Riki
Manažer Lady Gaga Troy Carter trvá na tom,že Lady Gaga a její fenomenální úspěchy jsou výsledkem čisté a tvrdé práce.Carter tvrdí že Lady G. má být příkladem toho,že né každá hvězda vpadne do zapomenutí tak rychle jako se dostane na vrchol popularity."Ona dává do hudby všechno.Má opravdu chuť zaujmout a stále přicházet s něčím novým.Gaga má pracovní morálku.Ona chápe hudbu tak jistě,jako jí tvoří-výborně.To děvče se dostalo na vrchol a stále má něco nového.To znamená asi to,že to vrchol ještě nebude.Lady Gaga nechce vynechat ani krok ve své práci."
houseofgaga.blog.cz

Nová fotka od Markuse Klinka a Indrani (opět:)

13. července 2010 v 8:46 | Riki
Objevila se další fotografie od Markuse Klinka a Indrani.Jak se vám líbí?
Na celý shoot se můžete podívat tady.
houseofgaga.blog.cz

Nová fotka od Markuse Klinka a Indrani

12. července 2010 v 8:55 | Riki
objevila se nová fotografiez shootu,který nafotil Markus Klinko a Indrani.Markuse a Indrani můžete vidět vyjímečně na fotce.Indrani je moc pěkná že?Nemluvě o naší Lady!=*
Na více fotografií z tohoto shootu se můžete podíva tady.
houseofgaga.blog.cz

Victoria Beckham mluvila o Lady Gaga!

10. července 2010 v 17:15 | Riki
Ex Spice Girl Victorie Beckham mluvila o Lady Gaga!Svá slova věnovala pláku The Mirror:
"Miluji moderní pop.Bůh mě stvořil proto abych měla ráda lidi jako je Lady Gaga.Z počátku se mi nezamlouvalo její styl oblékání.Dívám se teď na ní kousek po kousku,na její celou image a je to mladý talent!"
houseofgaga.blog.cz

Lady Gaga trumfla prezidenta Obamu

9. července 2010 v 11:13 | Jacke
Webová stránka mtv.cz napsala článek o Lady Gaga.

"Víte co mají společného Barack Obama, Dr. House, Twilight nebo South Park? Všichni mají přes svou ohromnou popularitu méně fanoušků na Facebooku než popová superstar Lady Gaga." Číst více..

houseofgaga.blog.cz

Lady Gaga v Today Show již dnes!

9. července 2010 v 9:27 | Jacke
Naše milovaná Lady dnes vystoupí v populárním pořadu Today Show. Lady nám chce na této show ukázat své překvapení. ZDE si spusť promo video.

houseofgaga.blog.cz

Klip Alejandro padl z 2. místa na 6. v T-Music Chart

8. července 2010 v 20:16 | Jacke
A proto prosíme, hlasujte pro tento klip každý den, do pondělního poledne. Děkujeme, a snad podržíme naší milovanou Lady aspoň v TOP 5 :)

HLASOVAT

houseofgaga.blog.cz

Hit Alejandro obsadil v MTV Wishlist 1. místo

7. července 2010 v 18:43 | Jacke
Nejnovější klip Lady, Alejandro, obsadil v MTV Wishlist 1. místo! Tento klip byl nasazen minulý týden jako novinka. Podržme naší Lady dále na stupních vítězů, a hlasujme pro ni. Děkujeme vám, little monsters :)

HLASOVAT

houseofgaga.blog.cz

Možná bude i Dance in the Dark :)

7. července 2010 v 17:51 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Na internetu se objevily informace,že se klip Monster odvolal.Zdroj ze zájulisí uvádí,že po tom,co začal hromadný protest proti Monster se vedení rozhodlo,že udělá klip na Dance In The Dark.Podle zdroje to schválila samotná Lady Gaga a InterScop poslalo Dj-ům žádosti na vytvoření remixů ba DIND.Tyto informace nepotvrdil přímo Chew Fu,který dělal remix na Monster,když se vyjádřil v jedné televizi:"Nikdy jsem neříkal,že Monster bude další singl.Jen jsem udělal remix."

Lady Gaga:"Nikdy peníze od rodičů"

6. července 2010 v 9:56 | Riki
Lady Gaga řekla pro British Mail,že jí rodiče nutili peníze,ale že ona by je nikdy nepřijala.Lady Gaga:"Když jsem se rozhodla,že chci být zpěvačka,věděla jsem,že si budu muset všechno vybojovat sama.Nebylo to sice to,co chtěli rodiče,ale podporovali mě.Nikdy jsem si od nic peníze nevzala.Odstěhovala jsem se do malého bytu a bylo to vzrušující.Když něco chcete,musíte být připravený i na to,že vás vyhodí a kopnou do zadku."
houseofgaga.blog.cz

Lady Gaga se chce nechat nafotit pro PLAYBOY

5. července 2010 v 18:16 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Zpěvačka Lady GaGa by se prý ráda svlékla pro pánský časopis Playboy, i přes nesouhlas svého okolí.
Podle Heat, zpěvačka chce jít vstříc nahým snímkům, i když její přátelé a tým, včetně stylisty Nicola Formichettiho, od tohoto kroku zrazují. 
Zdroj blízký okolí říká: Nikdo nechce, aby to udělala. Lidi z jejího obchodního týmu se ji snaží přesvědčit, že by to mohlo vypadat nekultivovaně a kýčovitě a odradilo by to některé fanoušky, kteří se ztotožňují s její image." 
"Ona si myslí, že to pro ni bude zkušenost a jako umělec se snaží vždy růst. Nevidí na tom nic odporného. Vidí v tom jen další formu vyjádření se."

Lady Gaga na Aukro.cz

5. července 2010 v 12:46 | Jacke
Na portálu aukro.cz prodávají uživatelé zboží, které se týká naší milované Lady Gaga. My vám přinášíme seznam těchto super věcí, ale neváhejte s koupí, aukce může kdykoliv skončit.

Hlasujte pro Alejandro v MTV Wishlist

5. července 2010 v 12:38 | Jacke
Nový hudební klipy Lady Gaga byl zařazen jako novinka do MTV Wishlist. Pokusme se dostat Lady na 1. místo, v T-Music Chart se dostala na 2. místo, ale to se tento týden může změnit :)

HLASOVAT

houseofgaga.blog.cz

Lady GaGa (24): Na kluky i na holky

5. července 2010 v 12:36 | Riki
Portál Prozeny.blesk.cz napsal článek (Celý tady)o celebritách a jejich sexuálním životě,mezi nimi se objevila i naše Lady Gaga:
Lady Gaga
Její písničky i klipy jsou sexem přímo nabité, ale ani v soukromí není americká zpěvačka žádná světice. Nesnáší mužné typy a stejně ráda si užívá s ženami jako s muži. Jenže to málokterý chlap dokáže vydýchat. "Skutečnost, že jsem i na holky, všechny odrazuje. Říkají mi: Nemusím mít trojku. Bohatě mi stačíš jen ty," popisuje své zkušenosti se sexem ve třech. Jenže s ženou by nikdy nežila ve vztahu. Přitahují ji prý jen čistě sexuálně.

3 nové fotky z shootu od Richarda Yagutilova

4. července 2010 v 19:28 | Riki
Objevily se tři nové fotografie z photo shootu od Richarda Yagutilova,který byl nafocen roku 2008.Lady Gaga ho fotila se Space Cowboyem.Ty fotky jsou moc pěkné,určo se koukněte na celý shoot který najdete ZDE.
houseofgaga.blog.cz

Poslední singlem bude Monster

3. července 2010 v 15:33 | Riki
Píseň Monster bude posledním singlem z alba TFM!Byl oficiálně potvrzený jako další singl,potvrdil to i RedOne,že to bude zároveň poslední singl,na který se udělá videoklip.Přitom v období listopad-prosinec 2010 se dočkáme nového singlu z nového alba!
http://data.muzikus.cz/save/db_images/64822

Lady Gaga poslala video zprávu na Facebook!

2. července 2010 v 19:36 | Riki
Lady Gaga poslala na svojí stránku na Facebooku před pár minutami novou videu zprávu!Děkuje v ní všem svým malým příšerkám!A proč?Protože jí udělali první žijící osobou,která má více jak 10 milionů přátel (fanoušků na FB:).Video si můžete pustit po kliknutí na odkaz níže.houseofgaga.blog.cz

VIDEO PLAY

Šaty od Alexandra McQueena pro Lady Gaga

1. července 2010 v 20:09 | Riki
K smutku se stalo,že nás na začátku roku opustil jeden z móních velikánů,Alexander McQueen.Všichni určitě víte,že tento návrhář spolupracoval s Lady Gaga a že premiéra písně Bad Romance,se odehrála právě na jeho mole.Až po pěti měsícech od jeho smrti se objevil model,který chystal Alex pro Lady Gaga,jako narozeninový dar.Můžete se tu podívat na objevený nákres.
houseofgaga.blog.cz
 
 

Reklama