NEWS

Alejandro - hudební premiéra

9. června 2010 v 8:43 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Na nový videoklip od Lady Gaga k písni Alejandro(pustit si ho můžete tady) z desky The Fame Monster,se už objevili první ohlasy v tisku:

"V režii módního fotografa Stevena Kleina,klip dává dojem,že nikdo nerozumí  konvergenci obrazu a hudbě lépe,než právě teď GaGa." - Los Angeles Times

"Tentokrát se zdá,že šílená zpráva Gagy je.Lidé budou naslouchat tomu,co bude říkat?Bez ohledu na další video Lady Gaga,které bude možné ignorovat."Yahoo! Music Hudba

"V tuto chvíli ve své kariéře,si může Lady Gaga dělat,co chce,kdykoliv chce.Ona je vazba,bezuzdná,a zcela beze strachu....a její "Alejandro" je tím důkazem."MTV

Na vrcholu žebříčku Dance/Electronic

8. června 2010 v 17:32 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Albumy The Fame a The Fame Monster od Lady Gaga dosáhli vrcholu v řebříčku Dance/Electronic Albums.The Fame (83.týden v řebříčku) je na 1.místě a TFM (27.týden v žebříčku) na 2.místě!To je opravdu nádhera,gratulace největší!
________________________________________________________________________________________

Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"
Lady Gaga Toplist

Odpočítávání začalo!Alejandro již dnes!

8. června 2010 v 14:56 | Riki
Odpočítávání "Alejandra" již začalo!Na LADYGAGA.COM se již za 3 hodiny spustí premiéra videoklipu!Hrozně moc se těším,klip má mít přez 7 minut a režíroval ho Steven Klein.Huráá!
houseofgaga.blog.cz
Po dobu čekání si můžete poslechnout Alejandro

Lady Gaga riskovala

7. června 2010 v 21:54 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga si zariskovala!Před koncertem v Manchesteru se skryla mezi fanoušky,kde hledala inspiraci!Potvrdil to zdroj ze zákulisí.Stratit se v davu nebylo prý problém,protože ve Velké Británii je spousta fanoušků metrosexuálů,homosexuálovů převlečených za Gagu."Před arénou byla asi půl hodiny a byla velmi mile překvapená."prozradil zdroj.

Á mě by asi jeblo♥♥♥....:D

Problémy na letišti

7. června 2010 v 16:38 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Zpěvačka Lady GaGa doplatila na své excentrické kostýmy. Problém s nimi měla totiž bezpečnostní kontrola londýnského letiště, jíž se popová hvězda snažila v sobotu projít. Na letišti Heathrow její outfit spustil alarm a pečlivá prohlídka pak zabrala desítky minut.

"Lady GaGa zrovna ukončila své britské turné a vracela se do Ameriky, když ji zastavili kontroloři na letišti," uvedl zdroj blízký zpěvačce.

Na cestu domů si Lady GaGa vybrala koženou kombinézu a kabelku ze stejného materiálu. Bezpečnostní rentgen ale její outfit nepřekousl a popovou hvězdu odvedli kontroloři do kanceláře k podrobné prohlídce.

"Nebyla z toho moc nadšená, ale všechno bylo nakonec v pořádku," dodal zdroj.

(pst, Famous)

Adrien Brody má rád Lady Gaga!

7. června 2010 v 9:05 | Riki
Adrien Brody má rád Lady Gaga!.Dokázal to tričkem s obrázkem Lady G. na prezentaci v Cannes.Tričkám s Lady Gaga se mimochodem velmi dobře daří,prodávají se opravdu moc dobře.(Ještě aby ne:)
houseofgaga.blog.cz
Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"→
Lady Gaga Toplist

Jak je na tom Lady v žebříčkách módy?

7. června 2010 v 8:53 | Riki
Lady Gaga je podle stránky MSN 3.nejhorší oblékaná celebrita.Na první místě se umístila Amy Winehouse.Tento rok to má Lady G. opravdu pestré.Podle časopisu FHM je 8.nejvíce sexy ženou světa a podle Week of Fun nejlépe oblékající se celebrita za posledních 100 let!A co si myslíte vy?Já si myslím,že je skvělá taková jaká je!
houseofgaga.blog.cz

Alejandro přesunutý na 8.června!

7. června 2010 v 8:27 | Riki
Videoklip Alejandro byl oficiálně přesunutý na 8.června.Více informací by se mohlo objevit dnes do 12:00 hodin.Můžeme jen doufat,že nebudeme zklamaní.Někteří tvrdí že se premiéra videoklipu přesune až na 10.června.Všechno se dozvíme snad dnes,na ladygaga.com.
houseofgaga.blog.cz

Lady Gaga spala na parkovišti

6. června 2010 v 19:01 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Noc na opuštěném parkovišti strávila před několika dny Lady Gaga. Většina jejího týmu spala v luxusním hotelu v Londýně! Jak je to možné?

V sobotu večer měla Gaga koncert v Birminghamu a ihned po jeho skončení se vydala i se svým doprovodem na další zastávku svého turné - do Londýna.

Očekávaný klip Alejandro už zítra!

6. června 2010 v 15:18 | Jacke
Ano vážení, tento očekávaný klip léta bude mít premiéru 7. června, tedy zítra! Moc se na něj těším, myslim si, že to bude bomba. Klip má prý trvat 7 minut. V tomto novém počinu Lady Gaga prý bude spoustu neočekávaných převratů. Zdroje řekli, že Alejandro bude šílenější než klip Telephone. Nám nezbývá nic jiného, než čekat a čekat :)

Trailer

Kylie Minogue znovu mluvila o Lady Gaga!

4. června 2010 v 17:33 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Řekla o ní:
"Lady Gaga je jako meteor,který právě přišel z vesmíru a přistává na pop-krajině nebo pop-dance krajině a zanechává prach na tváři každého z nás!Ona je velmi zodpovědná (pospolu s jinými) za podávání tanečního proudu a pop-arén ve Spojených státech."

Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"→
Lady Gaga Toplist

Rozčílený psycholog po koncertě Lady G.

4. června 2010 v 14:31 | Riki
Lady Gaga jak nejspíš dobře víte,má při songu Teeth a Alejandro na sobě umělou krev.To se však nezamlouvalo psychologovi,který navštívil koncert The Monster Ball v Manchesteru.Těsně před koncertem tam totiž zabili 12 lidí,kteří zemřeli na padnutí,podobnému na scéně Lady Gaga."Bylo to absolutně nevkusné a hrozné.Na Gagu by jsem svoje děti nkdy nepustil!".
Video jak Lady Gaga vystupuje s Teeth
O tom masakru jsem slyšela,šlo o chlápka který se pomátl a postřílel v Anglii 12 neznámých lidí (mezi nimi byla i matka se svým dítětem) to nejspíš Lady ale nevěděla,když to bylo těsně před koncertem.

Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"
Lady Gaga Toplist

Měla být hlavní hvězdou letní přehlídky

4. června 2010 v 14:22 | Riki
meganfox.blog.cz
Lady Gaga měla být údajně hvězdou letní přehlídky modelů od návrháře Alexandra McQueena.Bohužel ten se toho kvůli sebevraždě už nedožil.

Lady Gaga mluvila o Taylor Swift

3. června 2010 v 17:02 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga řekla o country pop hvězdičce Taylor Swift:
"Když jsem jí poslouchala v rádiu,byla jsem v rozpacích.Zpívala tak nahlas.Nemyslím to zle,její song You Belong With Me je úžasný.Jsi skvělá skladatelka.Jen tak dál!".

Lady GaGa: V rozhovorech o svém soukromí vždycky lžu

3. června 2010 v 12:10 | Riki
houseofgaga.blog.cz
NEW YORK Jaká je ve skutečnosti Stefani Germanotta, která dala světu popovou ikonu Lady GaGa? To se nikdo nedozví. Zpěvačka totiž tvrdí, že na veřejnosti a při rozhovorech s novináři je vždycky právě GaGou, nikdy ne Stefani. A vše, co o svém soukromí práskla médiím, jsou její vlastní výmysly a lži, jimiž kryje skutečné já a skutečné soukromí.

"Rozpor mezi soukromým a veřejným životem je v tom, že věřím tomu, že jako umělkyně odkrývám své soukromí veřejnosti jako formu estetiky a jistého vzkazu. Nicméně, kvůli tomu velmi často o svém soukromí lžu, abych tu estetiku a ten vzkaz ochránila, abych zachovala jeho podobu. Dnes se lidé totiž velmi věnují nepodstatným věcem, jako jestli držím dietu a s kým

Proč nosí Lady G. velké klobouky a chce mít v součastné době dítě?

3. června 2010 v 10:45 | Riki
houseofgaga.blog.cz
  • Zdroj velmi blízký Lady Gaga prozradil,že Lady G.nosí velké klobouky kvůli ochraně před ďáblem.I její nové cd bude prý více věřící,a mělo by jí pomoci na její cestě do nebe.Co vy na to?Já jsem na to nové cd zvědavá :))
  • Lady Gaga také přiznala v show Larryho Kinga,že na dítě není připravená."Jednoho dne se chci usadit,no ale bojím se,že když budu mít dítě,stratím svojí tvořivost."povídá s úsměvěm.
gagalady.net

Prewiev Alejandro!

2. června 2010 v 8:46 | Riki
U Larryho Kinga Lady Gaga propustila do světa malej ústřižek z videoklipu Alejandro!Tady se na to můžete podívat!Podle mě to vypadá bezva ale je to takové jiné!

Lady Gaga se opět zastala gayů ♥

1. června 2010 v 22:41 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga řekla pro jeden časopis o homosexuálech:
"Gay kultura je mojí podstatou a budu za ní bojovat dokuď nezemřu."
Myslím si že je moc hodná že se zastává homosexuálů :)

Zdroj:gagalady.net

Premiéra videoklipu Alejandro 7.června!

31. května 2010 v 21:43 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Tak je to tady!Datum premiéry videoklipu k písni Alejandro je na světě!Premiéra proběhně 7.června na LadyGaga.com a zítra uvidíme více v show Larryho Kinga,kde bude zřejmě GaGa hostem!Tak jak se těšíte?:)

Lady Gaga - Nejvíce kreativní

29. května 2010 v 17:54 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga je podle Fast Company nejvíce kreativní osobnost!Časopis hledal lidi,kterým práce vynáší milióny.Naše Lady G. se věnuje nejen hudbě,ale i podnikání.

Zdroj:gagalady.net

Kniha s Lady Gaga

29. května 2010 v 11:59 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Vydavatelství Griffin se rozhodlo vydat knihu Lady Gaga:"Když móda dosáhne kritického množství".Je to první kniha o celebritě od tohoto vydavatelství.Celý projekt je doprovázený skandály a pozornosti médií,protože Lady Gaga je tam jako módní ikona,a to se mnohým návrhářům nelíbí.Vydání této knihy obsahuje 120 barevných fotografií.

Doufám že knížka výjde i u nás!:)

Zdroj:gagalady.net

Magazin.cz píše o Lady Gaga

28. května 2010 v 19:33 | Riki

Nejšílenější kostýmy Lady Gaga!

O zpěvačce se říká, že ráda šokuje - tomu odpovídá i její šatník. Některé modely jsou opravdu velký mazec! více
houseofgaga.blog.cz

Nová HQ fotografie Lady Gaga od Nicka Knighta

27. května 2010 v 22:51 | Riki
Objevila se nová krásná fotografie Lady Gaga v HQ kvalitě z shootu od fotografa Nicka Knighta.Tady sena ní můžete podívat.Myslím si že je krásná!Na celý shoot fotografií se můžete podívat tady.
free image host

Kousek z rozhovoru pro časopis TIME

27. května 2010 v 15:59 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Objevil se kousek z rozhovoru pro časopis TIME.Lady Gaga v něm mluví o červeném koberci a o stahování hudby.
"Nesnášín červené koberce.Všichni se tam jen promenádují a ukazují svoje šaty,i když jsou někdy hrozné."
O stahování její hudby na internetu:
"Nevadí mi,že lidé stahují nelegálně mojí hudbu.A to pro to že jsem zlomila rekordy v prodejnosti i v stahování.Můj rozpočet to nepocítil.Anapříklad po dvouch rokách koncertování jsem vydělala 82 000 000 eur." (Wooow :)

Osobnosti.cz píší o Lady Gaga

27. května 2010 v 12:56 | Riki
houseofgaga.blog.cz

Lady GaGa: Užívám léky na nervy

LOS ANGELES-Americká zpěvačka Stefani Germanott vystupující pod pseudonymem Lady GaGa touží od dětství po velké slávě. A teď, když ji konečně má, musí s ní bojovat. Hvězda současných hitparád přiznala, že slávu zvládá jen pomocí léků na nervy. Předepsat si je nechává do zásoby, aby jejich "kouzla" mohla vždy pohotově využít.

Stefani prý mívá často depresivní a panické myšlenky, které jí léky pomáhají držet na uzdě. "Nedokážu své myšlenky ovládat vůbec. Jsem jimi týraná. Ale mám to ráda. Ty myšlenky nejdou zastavit, ale stejné je to u mé hudby," přiznala Lady GaGa.
 
 

Reklama