NEWS

Lady Gaga se objeví na tričkách v New Yorker

21. dubna 2010 v 11:19 | Riki
Vedení společnosti této mladé módy začíná spolupracovat s Universal Music na tričkách s Lady Gaga,které se oběví jiý od poloviny května!A to ve všech prodejnách New Yorker v Evropě!Tři T-Shirts košila a 2 topy budou obohaceny o tuto legendární zpěvačku!

**Lady Gaga také přidala nové koncertní datumy po Evropě!Bohužel naše republika k nim nepřibyla ale můžete se podívat na přidané datumy do menu

Brian z Backstreet Boys mluvil o Lady Gaga

20. dubna 2010 v 14:30 | Riki
http://img.musicserver.cz/19179.jpg
Brian Littrel který je jedním z členů popové skupiny Backstreet Boys radí Lady Gaga aby si při svém pracovním tempu dopřála více klidu a nepromarnila své peníze na mnoha koncertech.

Lady Gaga před několika měsíci prakticky utratila většinu svých vydělaných peněz za kostýmy a oblečení na její vystoupení po celém světě.Zdá se,že žije pouze pro své fanoušky a utrpěla několik krizí které jí způsobily i fyzické vyčerpání.

"Důvod,proč jí radím je,že náš manažer se s ní dostal do kontaktu a řekl nám,že létá se třemi soukromými tryskáči,"říká Brian.

"Jen jsem chtěl říct,že by měla začít šetřit,jinak její turné skončí s ničím."dodává.

Lady Gaga vystoupí na American Idol!

17. dubna 2010 v 8:48 | Riki
Lady Gaga potvrdila své vystoupení v talentové soutěži American Idol!Show proběhne 5.května a Lady bude zpívat píseň Alejandro z alba The Fame Monster.Jsem tedy velice zvědavá na to,jak celé vystoupení bude vypadat.Bude to určitě opět úžasné!Moc se těším na fotky a videa.

Novinky z celosvětových žebříčků

16. dubna 2010 v 14:11 | Riki
houseofgaga.blog.cz
-Lady gaga s jejím nejnovějším singlem "Alejandro"se posinolo o 22 míst na č.50 tento týden v Billboard Hot 100.Tři písně z The Fame Monster jsou uvedeny v Top 50.

-Lady Gaga skóruje dvojitě v evropských hiparádách Billboard a to s písní "Telephone" který nazpívala s Beyonce která je stále na vrcholu Hot 100 Charts a album "The Fame" se vrací na první místo v Top 100 Europe charts.

-"Telephone" se také stává již čtvrtým singlem Lady Gaga na světě který dosáhl čísla 1 a dostal se na vrchol United World charts!

Bad Romance nejsledovanější na YouTube!

16. dubna 2010 v 12:30 | Riki
Videoklip Bad Romance od Lady Gaga je nyní oficiálně jedním z nejvíce sledovaných videí na Youtube.com!Zařadilo se se svými 180 000 000 shlédnutí!

Lady Gaga The Remix Cover

15. dubna 2010 v 19:53 | Riki
Lady Gaga vydává nové cd s remixy.Tady se můžete podívat na cover cédečka.Na tracklist se můžete podívat v celém článku.

Neomluvené hodiny kvůli Lady Gaga!

14. dubna 2010 v 11:53 | Riki
Skandál!!! Cole Goforth (15), fanoušek Lady Gaga a student střední školy Greenbrier v americkém Tennessee, byl minulé pondělí poslán z vyučování domů! Důvod? Měl na sobě tričko s nápisem I LOVE LADY GAY GAY!

Cole tak odešel domů s napomenutím, neomluvenými hodinami za celý den a navíc i s pozvánkou do školy pro rodiče! Učitelka, která celý problém vyvolala, totiž tvrdí: "Tričko, které poukazuje na zbožňovanou ikonu homosexuálů a lesbiček, budí pohoršení mezi ostatními žáky!" Věta, jako vystřižená ze starého filmu...

Gaga je sice teď na turné v Japonsku, zprávy o incidentu se k ní ale donesly rychle. Na každém koncertě tak o Coleovi vypráví a vždy mu věnuje některý ze svých hitů.

Přes twitter mu navíc vzkázala: "Díky, že nosíš tohle tričko. Jsme svobodní a můžeme si nosit, co chceme! Jsem na tebe pyšná, nevzdávej se! Když se mi doneslo, co se ti stalo, inspirovalo mě to a nejspíš se tvůj příběh objeví v nějaké další písničce!"
Zdroj: Profimedia.cz,Bravo.cz

Super.cz píše o Lady Gaga

13. dubna 2010 v 18:23 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Žila hlavně a především sexem. Ještě před několika měsíci tvrdila, že sex je v jejím životě nejdůležitější a je inspirací k veškeré její umělecké práci...

Dnes ale Lady GaGa propaguje bezpečné pohlavní hrátky a v rámci kampaně proti AIDS dokonce vyzývá: "Raději se sexu zdržte. Na celibátu a věrnosti není nic špatného!"

Ryan Tedder:Nikdo nepracuje tak těžce jako Lady Gaga

13. dubna 2010 v 17:11 | Riki
Frontman skupiny One Republic Ryan Tedder se rozpovídal v pořadu Mtv News o Lady Gaga.Mluvil o jejich setkání v roce 2008 před tím než se Gaga proslavila s písní Just Dance.

http://1.bp.blogspot.com/_QASa8X7CnO0/SBixu2unHHI/AAAAAAAAADg/Wtqg-7xWSkM/s200/Ryan_Rev.jpg

"Už jsem jí jednou potkal,mluvili jsme spolu 2 hodiny non-stop,bylo to poprvé-přímo před "Just Dance".Myslel jsem si tenkrát že je to ta nejlepší,nejchytřejší osoba.Byl jsem moc rád"Bože,dostala mětím naším rozhovorem..byla důvěryhodná.

"Takže nevím,nemám rád když někdo předstírá že někoho zná,ale je fakt že jsem cítil spojení s její lidskostí a vím jak to máme těžké.Když jsem dělal harmonogram pro "Apologize"byl jsem doma v řadě asi 13 měsíců a makal na tom deno deně..a to vás může tlačit do propasti,kde se Vaším jediným úkolem stane dosáhnout konečně bodu zlomu,kdy vás najednou každý nenávidí a vy chcete přestat kouřit."

"Smekám před Ní klobouk.Nikdo nepracuje tak těžce jako Lady Gaga.Nikdo.Je neuvěřitelná.Nevím jak vůbec může spát,při tomhle tempu.Ale znám lidi kteří s ní pracují a oni jsou za to moc rádi."
"Ona je nejoddanější dopustili lidé kteří jí obklopují."

Donald Trump chce Lady Gaga pro Apprentice

12. dubna 2010 v 18:10 | Riki
Bohatý magnát Donald Trump se přiznal,že je velkým fanouškem Lady Gaga.Obchodník řekl MTV News,že by byl rád,kdyby se zpěvačka hitu "Telephone" objevila v Celebrity Apperentice.

"Jsem Velkým fanouškem Lady Gaga."Řekl."Šli jsme k Ní na její show v New Yorku,a já vám povím že je fakt fantastická.Je opravdu skvělá."

"Mohla by vyhrát,"Řekl."Samozřejmě!"

Lady Gaga na svatbě v Austrálii!

11. dubna 2010 v 10:49 | Riki
Není nad to když něco někdo udělá pro nevěstu na její velký den!:)Včera (10.dubna)
když Lady Gaga procházela kolem svatební hostiny Courtney Jarman,která se konala v hotelu kde je zrovna teď ubytována,vyfotila se s nevěstou a ženichem...no nádhera!:)

*dodatek:Když Lady Gaga procházela kolem toho sálu kde byla svatba tak nevěsta vykřikla "Woow to je Lady Gaga.." a Gaga jí položila ruce na tvář,a zeptala se jí jestli by se s ní chtěla vyfotit-ona samozřejmě souhlasila!Nakonec novomanželům popřála dobrý sex!:)

Informace jsem dodala z mé spřátelené stránky také o Lady Gaga,Stando doufám že ti to nevadí:)*

SWRV TV : Posedlost Lady GaGa!

10. dubna 2010 v 9:04 | Riki
Tak tohle je velmi zajímavý projekt!:)
SWRV TV nyní hledá fanoušky které jsou posedlé Lady Gaga.Následující propagační video oznamuje tento projekt!:)Můžete si podat i svoje vlastní video s vaší oddaností k Lady Gaga kliknutím zde.SWRV TV by Vás informoval v případě,že Vaše video přivede čerství vzduch na stanici hudebního kanálu!:)

První pohled na speciální díl seriálu Glee věnovanému Lady Gaga

9. dubna 2010 v 20:11 | Riki
Objevila se fotografie z natáčení seriálu Glee,který bude věnován Lady Gaga!Tato epizoda se bude v USA odvysílávat 13.dubna,což už je za chviličku.Nemůžu se na ten díl dočkat.

Lady Gaga na Lollapalooza 2010

6. dubna 2010 v 21:14 | Riki
Lady Gaga bude hlavní představitelem letošního Chicagského festlivalu Lollapalooza který se bude konat 6.-8.srpna 2010!Lady Gaga již jenou na festivalu Lollapalooza vystupovala a to v roce 2007 kde byla ještě málo známá.

Dva nové úryvky z nevydaných písní Lady Gaga!

6. dubna 2010 v 12:10 | Riki
Objevili se dva úryvky nových nevydaných písní!Tady si můžete ty kousky poslechnout!:) Podle mě zní suprově:).

Sexy Ugly

Unknown Song

John Wright : Lady Gaga se na mě nezlobí!

6. dubna 2010 v 11:49 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Nedávno se objevili články na internetu kde fotograf John Wright mluvil o focení s Lady Gaga a jejím "podivným" chováním.
Wright prý rozhlašoval že její chování bylo bizardní a divné.Prý jí rozzuřilo chování fotografů,kteří jí fotili do časopisu Q v hotelu Mayfair v Londýně.Poté prý co řekla že se jí fotografie nelíbí se rozplakala a okamžitě odešla.

John Wright na tyto články o jeho vyjadřování k Lady Gaga v sočastné době popírá.Řekl:
"Nic co je v těch článcích není pravda.Lady Gaga se vůbec nerozzuřila.Mám jí rád!"

Pak dodal:
"Jedna věc je ale pravda.Nelíbili se jí obrázky,ale nešla pryč se zlobit,ani nebyla hrubá.Bylo nám spolu fajn."

Lady Gaga : Žena roku na Mtv

6. dubna 2010 v 9:34 | Riki
Našla jsem jeden článek,kterej pochází z 31.prosince roku 2009!Přidávám ho sem proto že tahle informace mi jaksi unikla.Doufám,že se vám bude líbit:).
houseofgaga.blog.cz
Byl to rozhodně velký rok pro Rihannu, Beyoncé nebo Miley Cyrus ale není pochyb, že rok 2009 patřil jiné ženě: Lady GaGa.

 Newyorská rodačka Stefani Joanne Angelina Germanotta začala před rokem v naději, že se stane jednou z největších popových superstars na světě. A to se jí v plné míře povedlo: nikdo nebyl větší než ona. Její hity byly všudypřítomné, její koncerty legendární, její kostýmy daleko za hranicí extravagance. Není proto žádným divem že MTV News ji vyhlásili Ženou roku!

Její debut The Fame vyšel 30. října 2008, ale to už měla Lady GaGa jasno: "Současný pop ztratil kombinaci výrazné vizuální stránky s imidží umělce a hudbou. Všechny věci jsou stejně důležité", řekla pro MTV pár měsíců předtím. "Když píšu song, přemýšlím o tom, co budu mít na sobě, když jej budu hrát živě na pódiu. Jde o všechno - performance, hudbu, módu. Chci, aby moje image byla natolik silná, že fanoušci budou chtít jíst, chutnat a lízat každou mojí část."

Samantha Ronson se zmínila o Lady gaga

5. dubna 2010 v 12:25 | Riki
http://vipphoto.ru/idata/22538-0.jpg
(Z leva:Lindsay Lohan,Samantha Ronson)

Ex-přítelkyně herečky Lindsay Lohan, DJ-ka Samantha Ronson se na svém Twitteru zmínila o Lady Gaga!Napsala o ní:
"Gaga je pravá umělkyně, která píše své vlastní písně! Je lepší než Britney Spears."

Lady Gaga umí mentální orgasmus

4. dubna 2010 v 22:45 | Riki
houseofgaga.blog.cz
Lady Gaga tvrdí, že může dojít orgasmu pouhým myšlením.

Zpěvačka, které se přezdívá Poker Face, tvrdí, že se během studií herectví před několika lety naučila, jak se může sama mentálně ukojit.

"Pamatuji si, jak jsem poprvé pila kávu z neviditelného šálku. To je první věc, kterou nás na herectví učili. Také můžu cítit déšť, i když neprší," vysvětluje diva mnoha tváří. "Nevím, jestli to není příliš, ale vlastně si umím mentálně vyvolat orgasmus. Víte, smyslová paměť má docela sílu."

Zakazovali jí výstřihy

Čtyřiadvacetiletá newyorská rodačka s italskými kořeny na sebe také prozradila, že to ve škole neměla jednoduché, protože nebyla tak štíhlá jako dnes. Proto se na ni rádi zaměřovali učitelé.

"Měla jsem o šest až deset kilo víc než mám teď. Nosila jsem trika s hlubokým výstřihem a učitelé mi to zakazovali. Ale já jsem jen ukázala na spolužačku vedle, která měla stejnou věc. Jenže na ní to triko s výstřihem vypadalo jinak. To nebylo fér. Měla jsem mnohem větší prsa, byla nádherná a pevná," dodává zasněně novodobá hvězda světového popu.

*Za tip na článek děkuji opět Jiťulce :)

Bude se vydávat limitovaná edice The Fame Monster USB

4. dubna 2010 v 20:53 | Riki
Blíží se vydání limmitované edice The Fame Monster alba který výjde na USB klíči a to již 5.května.Bude obsahovat 8 songů z alba + 9 remixů a všechny videoklipy které Lady gaga dosud natočila i s novým Telephone,který zpívá se zpěvačkou Beyonce Knowles!

Tady si můžete prohlédnout cover ;)

Lady Gaga je nominovaná na VMAJ

4. dubna 2010 v 20:26 | Riki
http://junic.cz/wp-content/uploads/lady_gaga-300x222.jpg

Lady Gaga byla nominována v 5-ti kategoriích na Japan MTV Music Video Awards.

Prosím hlasujte pro ní na tomto odkazu → LINK

Lady Gaga byla nominována v kategoriích :
Best Female Video: LADY GAGA "Poker Face";
Best Video of the Year: LADY GAGA "Poker Face";
Best Dance Video: LADY GAGA "Poker Face";
Best Collaboration Video: BEYONCE "Video Phone feat. LADY GAGA"
Best Karaoke Song: LADY GAGA "Poker Face".

Sarah Jessica Parker miluje Lady Gaga!

4. dubna 2010 v 9:58 | Riki
http://images.paraorkut.com/img/pics/glitters/s/sarah_jessica_parker-13100.jpg

Herečka Sarah Jessica Parker prozradila.že zbožňuje zpěvačku Lady Gaga.Excentrická hvězda je jí blízká především tím ,že se snaží výrazně posouvat své hranice a měnit pravidla.Podle Sarah je Lady Gaga podobná její vllastní postavě ze seriálu Sex ve městě kde hraje novinářku Carrie Bradshaw.

"Ona mění pravidla,je naprosto nekonvenční.Je naprosto úžasné,že si lidé myslí,že je jako Carrie.Já bych ráda o Lady Gaga řekla jednu věc ,a to že před rokem a půl jsem byla ve střižně a pracovala na projektu a měla na iPodu staženu všechnu její skladbu.A to ještě nebyla tak populární a mainstreamová,ale já jí už tehdy milovala,"chvástalla se Parker v rozhovoru s hudební stanicí MTV.

Hvězda Sexu ve městě tvrdí, že Lady Gaga teď miluje celá její rodina a její písničky si zpívá dokonce sedmiletý syn James. "Můj syn zpíval Bad Romance na jedné soutěži. Jo, James Wilkie zpíval skutečně Bad Romance!" tvrdila Parker.

*Za tip na článek děkuji Jiťulce

Lady Gaga má doma 30 stop vysokou sochu sebe sama!

3. dubna 2010 v 18:07 | Riki
Lady Gaga prozradila,že je zklamaná že se její obří replika,která byla vrcholem jejích živých vystoupení nevejde do jejího kino sálu.

Hitmaker Telephone - vlastním jménem Stefani Germanotta - teď musí příjmout zvláštní opatření pro její tyčící se sochu.V součastné době s ní putuje po celosvětovém turné.

"Je to 30 stop vysoká socha s klavírem rostoucím mimo můj žaludek",vysvětluje Lady Gaga."Teď je zrušená a předělaná,byla příliš velká pro etapu v Austrálii,ale my už přizpůsobujeme půdu pro naše evropské termíny takže jí s nadšením použijeme tam."
Tuto sochu Lady Gaga použila při svém vystoupení na Brit Awards při kterém zpívala píseň Telephone v pomalé verzi (na počest zesnulého módního návrháře Alexandra McQueena) pospolu s písní Dance in the Dark.

Mezitím se o Lady Gaga říká,že je horkým favoritem na nazpívání úvodní písně pro příští Bondovku!

"James Bond šéfové" jsou obrovskými fanoušky Lady Gaga,prozradil zdroj.

Objevila se nová píseň Lady Gaga - Party Baby

31. března 2010 v 11:51 | Riki
Objevila se nová písnička Lady Gaga která se jmenuje Party Baby.Nejspíše se objeví na novém cd Lady Gaga které má vyjít do konce tohoto roku.Lady Gaga prozradila,že to bude její nejlepší práce,kterou dosud udělala.
Demo si můžete poslechnout tady:

*Za informaci děkuji Ančuli :)

Lady Gaga se skupinou The Brissie v Austrálii

30. března 2010 v 16:42 | Riki
Lady Gaga která by mohla něco udělat pro své narozeniny byla místo toho viděna jak podporuje hudební scénu v Brisbane.

Megastar při jízdě se svým řidičem od ní ze show uslyšela zvuky které šli od skupiny The Brissie.Gaga proklouzla do areálu ZOO a pronásledovala kapelu,aby jí mohla spatřit.

"Měli jsme jednu píseň a jeden z mých přátel v davu ke mě přišel a říkal:Támhle vzadu je Lady Gaga!,a já jen "Cože?Dobrý no ya!" řekl důvěrně frontman skupiny Jeremy Trigatti(na fotce je úplně vpravo)
 
 

Reklama