Others video

Projekt Gagaloo

20. července 2010 v 9:04 | Jacke
Na netu jsem našel video, které možná některé fanoušky urazí, ale já si myslím, že se tomu můžeme jen zasmát. Ve videu je ze začátku Barack Obama, který si pozval k sobě Aquileru, Spears a Gwen Stefani. Z těchto zpěvaček vytvořil Lady Gaga - Fame Monster. Ta chce pak ovládnout svět, ale Aquilera jí to překazí tím, že pustí před všemi fanoušky její nahrávku bez elektronické úpravy. (To je v realu samozřejmě nádhera, ale v tomto videu to je fakt hrozné :D)Tak Lady G odletí z Egypta do vesmíru, kde řekla že Země není připravena žít v míru. Ve vesmírné lodi byl i Michael Jackson, který jí řekl, ať si z toho nic nedělá. Končí to tím, že Jackson zmáčknul tlačítko 2012 a vše skončilo.Snad se vám to bude líbit, a toto video berte s rezervou :D. Video bez titulků ZDE.

Náznak Satanismu??

19. července 2010 v 13:39 | Jacke
Tohle video je velice zajímavé, koukněte se na něj a uvidíte všechny společné znaky naší Lady a jedné jisté víry... Je to fakt zajímavý.

1. TV vystoupení Lady Gaga

19. července 2010 v 11:16 | Jacke
Tak sem na netu zase něco našel, a tentokrát to je vystoupení, kde Lady poprvé předvedla svůj song Just Dance. Je to moc fajné, určitě se na to mrkněte.

Jude Law přednášel část songu Poker Face

19. července 2010 v 9:26 | Jacke
Docela jsem se u toho zasmál, rozhodně si to pusťte , ZDE je video i s hudbou.

Fan videa z Today Show!

18. července 2010 v 19:46 | Riki
Našla jsem úžasná videa od fanoušků z Today Show!Tady se ně můžete podívat.

The Skorpion s Lady Gaga po koncertě v MSG

11. července 2010 v 21:03 | Riki
The Skorpion:"Byli jsme pozvání na Monster Ball výlet od Vince Herberta,Tamara Braxtona a Troye Cartera.Chtěli jsme vidět koncert Lady Gaga v Madison Square Garden ale show byla vyprodaná.Takže jsem opravdu rád,že nám pozvánka byla nabídnuta.Byl to čas našeho života a také jsme měli to štěstí strávit 20 minut s Lady Gaga po její dvou hodinové show."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Lady Gaga dodržela svůj slib a střetla se s fanouškem

11. července 2010 v 18:24 | Riki
Lady Gaga dodržela svůj slib a setkala se s fanouškem,která vyhrála lístek a setkání na Z100.

Hezký intro So Happy I Could Die

7. července 2010 v 17:13 | Jacke
Tak jsem našel na netu intro, které jsem ještě ani neviděl. Lady začíná se songem So Happy I Could Die. Mě se to moc líbí, co na to říkáte vy?:)

Hudební klipy Lady Gaga ve 3D - pouze u nás!!

3. července 2010 v 17:57 | Jacke
Na serveru youtube jsem našel pár hudebních klipů od naší Lady, které jsou provedené ve 3D. Stačí jen nasadit 3D brýle, zvětšit klip na celou obrazoku a být trošku ve tmě. Nejlíp klipy fungují ve 3D, když jsou promítány na plátně. Na monitoru to mám osobně odzkoušené a je to docela ok :)

Alejandro

Dojatá Lady Gaga v Montrealu

1. července 2010 v 20:28 | Riki
Lady Gaga se na svém koncertu v Montrealu,který se konal 28.6. dojala k slzám.A proč?Kvůli neutichajícímu jásotu a tleskání publika.Lady byla po dozpívání písně Just Dance z ovací nadšená.Taky jí to pořádně ukážeme až bude u nás že?:)Ke konci jde slyšet písnička Vanity,pak se to utne..to je škoda...

Další parodie na song Telephone

28. června 2010 v 18:36 | Jacke

Děda tancuje na Poker Face

28. června 2010 v 18:30 | Jacke
Na stream.cz jsem našel fajné video, kde to jakýsi děda rozjíždí na song od Lady GaGa - Poker Face. Docela mu to de, nemyslíte? :D

Miley Cyrus zpívá Bad Romance

22. června 2010 v 21:03 | Riki
Objevilo se další zajímavé video :D kde Miley Cyrus zpívá písničku od Lady Gaga - Bad Romance.No podívejte se na to sami...(Ona je tak uječená holka to je hrůza :D)

Filmová sága Lady Gaga

22. června 2010 v 16:22 | Jacke
Nějaký fanoušek si hrál, je to pěkný, celkem i napínavý :)

Lady Gaga jako vrah Katy Perry a Elthona Johna - Parodie

22. června 2010 v 16:20 | Jacke

Naučte se tančit na "Alejandro"

17. června 2010 v 11:51 | Riki
Díky supr tipu Parry mého affska vám sem přidávám úžasné video s choreografií k Alejandro!Můžete se to podle toho naučit.Takže do toho!=)


Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"
Lady Gaga Toplist

Trocha zábavy

15. června 2010 v 18:55 | Riki
Objevila se jedna starší animace.Je fakt skvělá,nemůžu z toho jak Perez strčí do Gagy :D


Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"
Lady Gaga Toplist

Krásné video,které potěší každého fanouška :)

14. června 2010 v 20:41 | Riki
Tady se můžete podívat na krásné video,které udělal jeden fanoušek.Je to moc hezké,nebo alespoň mě se velice líbí.Jsou v něm fotografie,záběry z videí a slova Lady G.

Oficiální krátká verze - Alejandro

14. června 2010 v 8:43 | Riki
Objevila se oficiální krátká verze videoklipu Alejandro,ani není zase tak krátká :D má 7.minut.


Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"
Lady Gaga Toplist

Nakresli si Lady G.

13. června 2010 v 15:25 | Riki
Objevila jsem na Youtube 2 super videa,a můžete v nich vidět,jak kdosi krslí portréty Lady Gaga.Mě se  to stalo inspirací,možná se o to taky pokusím,ale pochybuju že s takovýmhle výsledkem :D.

Telephone v Britain's Got Talent

12. června 2010 v 19:09 | Jacke
V britské soutěží, která nese název Britain's Got Talent, se objevilo vystoupení, které parodovalo naši Lady Gaga. Vystoupení bylo docela povedené, jen škoda že ten zpěv nebyl lepší. Když jeden z porotců chtěl, aby vystoupení skončilo, tak pokračovalo dál.
- Zde zanechal zpěvák vzkaz pro své fanoušky


Prosím,pokud se ti tato stránka o Lady Gaga líbí,hlasuj pro ní v LG Top Listu.Stačí kliknout na ikonku a pak dát "Enter and Vote"
Lady Gaga Toplist

Miley Cyrus použila píseň Alejandro do svého soukromého videa

1. června 2010 v 16:50 | Riki
Miley Cyrus si dala na svůj účet na YouTube nové video s fotkama z její dovolené v Mexiku v Cabo a přidala k němu píseň Alejandro!To ji jenom utvrzuje vtom jak mc má ráda Lady Gaga.Navíc si myslím že je to video podařené.

Napsala k němu:
Ahoj lidi! Před mým Euro promo výletem jsem vzala taťku, mamku a Brandi na tři dny do Cabo! Byl to totální výbuch. Dostala jsem se přes 100 věc, kterou chci udělat předtím, než zemřu a to byl parašutismus s mou sestrou! Dále jsem taky byla na vodních lyžích, což je vždy skvělé. Bylo to opravdu úžasné. Těším se do Portugalska, Madridu, Paříže a Londýna! Doufám, že Vás tam uvidim! XM

Zdroj:iheartmiley.blog.cz

Glee - Bad Romance

26. května 2010 v 22:35 | Riki
Včera se odvysílal díl seriálu Glee který byl věnován Lady Gaga,tady se můžete podívat na Bad Romance v podání hlavních představitelů Glee.Mají opravdu skoro stejné kostýmky jako GaGa!

Telephone v podobě klasické hudby

20. května 2010 v 13:28 | Riki
Tak tohle je velice pěkné,můžete si tady poslechnout jak zní píseň Lady Gaga Telephone v klasické hudbě!Skupina Aston,která pochází ze Sydney natočila takýto cover.


Zdroj:http://martinnky.blog.cz

Ukázka episody Glee věnované Lady Gaga

19. května 2010 v 18:09 | Riki
Objevila se ukázka dílu seriálu Glee,který je věnovaný Lady Gaga!Můžete se tady na ní podívat.

 
 

Reklama